MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI – DROGI DO WOLNOŚCI

23 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział  w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze. Udział w tym konkursie jest już niemalże tradycją naszej szkoły i kilkakrotnie zakończył się dla nas sukcesem.  W  tym roku uczniowie zmierzyli się z  poezją patriotyczną.  Celem konkursu było kultywowanie tradycji narodowych i oręża polskiego oraz krzewienie i podtrzymywanie wśród młodzieży postaw patriotycznych. Jury oceniało  dobór i rozumienie tekstu, poprawność i ekspresję wypowiedzi, dykcję i prawidłową emisję głosu oraz wrażliwość na piękno słowa mówionego. Kadeci z naszej szkoły (choć bez podium) godnie nas reprezentowali. Gratulujemy i dziękujemy.

Foto: archiwum szkoły