JESTEŚMY NAJLEPSI W CZYTANIU „ QUO VADIS”

08 grudnia br. w Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. W tym roku uczestnicy prezentowali swoją interpretację „ Quo vadis” H. Sienkiewicza, wpisując się w akcję Narodowego Czytania tej powieści. Bardzo miło mi poinformować, że I m. zajął uczeń naszej szkoły KONRAD ANDRZEJAK- WASILEWSKI. To już drugie zwycięstwo Konrada. W ubiegłym roku również był bezkonkurencyjny. Konradowi serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że w lutym będziemy mogli wysłuchać zwycięskiej interpretacji, ponieważ podczas szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego i my włączamy się do akcji Narodowego Czytania „ Quo vadis”- powieści o miłości, prawdzie, wierze, odwadze i solidarności.
A.J.