MIKOŁAJKI Z SERCEM

Św. Mikołaj zyskał w tym roku niezwykłych pomocników- uczniów klasy II LOP/P, którzy po raz kolejny zaimponowali mi swoją serdecznością i mądrością.  W ramach klasowych mikołajek zrezygnowali z upominków i zrobili prezenty dwóm  chorym  dzieciom– Hubertowi i Tymoteuszowi. Podobno radości nie było końca. A oto treść  sms od  babci jednego z chłopców:   … wzruszacie mnie niezmiernie… oby więcej takich jak Wy… Jesteście niemożliwi, ale to w bardzo  bardzo  pozytywnym  znaczeniu.  Zapraszam także do lektury  bloga http://byc-jak-tymuszkiewicz.blog.onet.pl/, gdzie można przeczytać niezwykle piękne podziękowania.

A ponieważ każdy dobry uczynek zostaje wynagrodzony, to za sprawą Mateusza inna babcia przygotowała dla nas przepyszne ciasto. Dziękujemy.

Gratuluję.

Wychowawczyni