bądź na biężąco

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Samorząd Szkolny

Komentarze0
Kategoria

W stajence ubogiej Święta Rodzina, oczekuje narodzin Człowieczego Syna. Kiedy się narodzi, zejdą się pasterze, klękną przed Nim i pokłon oddadzą Mu szczerze. Gwiazda betlejemska światu zaś oznajmi, że to właśnie tutaj, w tej maleńkiej stajni, stał się cud, sława którego dotrze wkrótce wszędzie. Chrystus na świat przyszedł i królować nam będzie! Niech te radosne Święta Bożego Narodzenia, będą szczęśliwe dla każdego i przyniosą miłość, radość i nadzieję oraz dużo dobrego w nadchodzącym Nowym Roku.

Z okazji Bożego Narodzenia życzymy Panu Dyrektorowi, wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom niepedagogicznym błogosławionych i rodzinnych Świąt, zaś w nadchodzącym Nowym 2016 Roku – samych sukcesów zawodowych i szkolnych, zdrowych i szczęśliwych dni.

Nabór 2017/2018 – zostań naszym kadetem!

nabor

poradnik_gm btn_informator wniosek