„Ale to już było…”

New Image13014939_1019672384755166_1721679938_n

Dzień 29 kwietnia stał się dla nas- każdego absolwenta liceum w Czerwieńsku dniem bardzo szczególnym i wyjątkowym. Po trzech latach współpracy przyszedł czas rozstania. Uroczystość rozpoczęła się na „Lubuszance” o godzinie 12. Kiedy przybyliśmy czekały na nas wcześniej przygotowane miejsca. Uroczyste rozpoczęcie: baczność, sztandar, hymn. Później my byliśmy w centrum uwagi. Liczne dyplomy, nagrody, awanse oraz świadectwa z wyróżnieniem. Następnie głos zabrali uczniowie, którzy wygłosili swoje mowy pożegnalne. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Klasy drugie przygotowały małą scenkę przedstawiającą maturzystów krok po kroku, aż do samego egzaminu dojrzałości. Dziękujemy im oraz wychowawczyniom tych klas za zaangażowanie oraz niesamowitą niespodziankę. W ramach upominku każdy z nas dostał antyramę ze zdjęciem klasowym. Po skończonej uroczystości przeszliśmy wraz z wychowawcami do mniejszej sali, gdzie zostały przedstawione 3 lata każdej z klas w postaci prezentacji multimedialnej. Sala zaczęła wypełniać się śmiechem, jednak nie zabrakło łez wzruszeń. Wszystkim osobom, które przyczyniły się nawet w najmniejszym stopniu do przygotowania naszego zakończenia szkoły, DZIĘKUJEMY!

Klaudia Banach, absolwentka III LOP