Szkolenie Policjantów – Przestępczość Narkotykowa

08. marca 2017 naszą szkołę odwiedził podkom. Jacek Magierski-Kobryń Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, który przedstawił bardzo interesujący wykład na temat: Problematyki Przestępczości Narkotykowej oraz Aspektów Prawnych Narkomanii.
Problem związany z narkotykami i dopalaczami jest coraz bardziej powszechny wśród młodych ludzi. Podczas wykładu omówiono zagadnienia z obszaru uzależnienia od narkotyków ze szczególnym zwróceniem uwagi na problem dopalaczy oraz niebezpieczeństwa zdrowotne, psychiczne i społeczne związane z zażywaniem narkotyków i dopalaczy. Poruszono również kwestie aspektów prawnych narkomanii w oparciu o ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.

Piotr Puchała

P1 P2 P3 P4 P5 P6 P7 P8 P9 P10 P11 P12 P13 P14