Mon - Fri : 09:00 - 17:00
contact@beautycare.com
1800-222-222

Aktualności

bądź na biężąco

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – WSPÓŁPRACA Z UZ

Kadeci naszego liceum wzięli udział w projekcie realizowanym przez Uniwersytet Zielonogórski pod nazwą „Akademia Przyszłości”. Projekt skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 z Zielonej Góry. Projekt realizuje absolwentka klasy wojskowej naszego liceum Andżelika Sabadach.

Prezentacja zawodów – żołnierza i policjanta stanowiła dobrą zabawę dla uczniów podstawówki. Kadeci klasy wojskowej Bartek Grochowski i Wiktor Koteras prezentowali ubiór żołnierza, pokaz walki wręcz oraz uczyli zwrotów i wykonywania zbiórek. Uczniowie zadawali pytania o policji, na które odpowiadały kadetki klasy policyjnej Natalia Paizert i Weronika Darij.

Fotogaleria:

1

To właśnie jest Akademia Przyszłości

7

3

14

11