Mon - Fri : 09:00 - 17:00
contact@beautycare.com
1800-222-222

Aktualności

bądź na biężąco

Finaliści konkursu # KONSTYTUCJA

23 kwietnia w Gorzowie Wlkp. odbył się finał wojewódzkiego konkursu  # konstytucja pod honorowym patronatem marszałek województwa lubuskiego Elżbiety Anny Polak. Pierwszy etap konkursu polegał na nakręceniu filmu na temat Moje uprawnienie, a twoje prawo. Granice konstytucyjnej wolności jednostki. Spośród wielu szkół, które brały udział w konkursie, my zakwalifikowaliśmy się do finału na trzecim miejscu.

Gala finałowa, która odbyła się na deskach teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp., polegała na zaprezentowaniu scenki na temat Konstytucja. Znak STOP dla fobii, dyskryminacji i braku tolerancji.

Konkurs #konstytucja organizowany był przez Wydział Zamiejscowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego z siedzibą w Gorzowie Wlkp., przy partnerskiej współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wlkp., Sędziami Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp., Prokuratorami Prokuratury Rejonowej w Gorzowie Wlkp., Okręgowa Radą Adwokacką w Zielonej Górze, Okręgową Izbą Radców Prawnych w Zielonej Górze.

Tym bardziej cieszymy się, że nasi uczniowie uzyskali tytuł finalisty tego konkursu.

 

Strona Liceum jest w trakcie przygotowań do aktualizacji.

Informacje zawarte na stronie mogą być nie aktualne.

Przepraszamy