Mon - Fri : 09:00 - 17:00
contact@beautycare.com
1800-222-222

Aktualności

bądź na biężąco

WOJSKOWY DZIEŃ SZKOLENIOWY

//
Autor
/
Komentarze0
/

Zobacz relację jednostki:            http://4zpplot.wp.mil.pl/pl/1_1075.html


Zgodnie z planem szkoleń specjalistycznych realizowanych w naszej jednostce wojskowej: 4 Zpplot w dniu 16 stycznia 2020r. kadeci klas wojskowych wzięli udział w I WDS w tym roku. Zajęcia rozpoczęliśmy od poznania tradycji i współczesności pułku. Sala tradycji to szczególnie ważne miejsce dla każdego żołnierza pułku. Na koniec kadeci seniorzy dokonali wpisu w Księdze Pamiątkowej.


Druga część WDS to udział w sprawdzianie wyszkolenia fizycznego według norm dla żołnierzy. Każdy kadet otrzymał kartę egzaminacyjną i został poddany sprawdzianowi prowadzonemu przez instruktorów WF żołnierzy pułku, którzy również egzaminują szeregowych zawodowych. Ćwiczenia obejmowały test wytrzymałościowy i sprawnościowy. Do zaliczenia były: podciąganie na drążku wysokim, uginanie ramion na ławeczce na ilość powtórzeń, skłony tułowia przy drabince na ilość powtórzeń w czasie 2 minut, bieg wahadłowy 10×10 oraz bieg zygzakiem tzw. koperta. W kolejnej edycji zaliczymy bieg na 1000 i 3000 m.


Po egzaminie zrealizowaliśmy cykl ćwiczeń na siłowni, bieżniach w Sali Kardio. Były też gry zespołowe: siatkówka i badminton.


Foto: archiwum liceum

K.K.

Nabór 2020/2021

Zostań naszym kadetem!

ważne informacje w zakładce

REKRUTACJA

Zobacz co realizujemy: ***STREFA MUNDUROWA***

btn_informator

wniosek