ŻEGNAJCIE, ABSOLWENCI 2018 !

27 kwietnia 2018 r. był   ostatnim dniem  w Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Stefana Roweckiego „ Grota” w Czerwieńsku dla uczniów, którzy swoją naukę w naszej szkole  rozpoczęli  3 lata temu.  Pełną  radości i wzruszeń uroczystość pożegnania uczniów klas III uświetnili swoją  obecnością: Starosta Powiatu Zielonogórskiego- pan. D. Wróblewski, pani  D. Tomaszewska – dyrektor CUW w Czerwieńsku,  przedstawiciele wojska, straży, policji oraz  ksiądz proboszcz. Absolwentów żegnali: dyrektorzy,  grono pedagogiczne, rodzice oraz młodsze koleżanki i młodsi koledzy.   Uroczystość był  doskonałą okazją do podsumowań. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, certyfikaty,  nagrody, dyplomy, listy gratulacje.

Drodzy Absolwenci!  Raz jeszcze  przyjmijcie gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności. Powodzenia w życiu i na maturze!